Jdi na obsah Jdi na menu
 


Yamakasi

Je jich sedm. Říkají si Yamakasi. Vytvořili nový adrenalinový sport. Snaží se ovládnout zdi, střechy a mosty města. Jsou lehcí, obratní a rychlí, přeskakují z budovy na budovu, kloužou po stěnách a nezaleknou se žádného nebezpečí. Každý z nich má svou specializaci: Baseball je elitní vrhač, Pavouk se přemisťuje pomocí lana, Lasička je jako úhoř, Raketa je rychlý jako střela, Zicmu čerpá energii z hudby, Sitting Bull je vůdcem party, Tango má elastické tělo.
Aby nerušili obyvatele čtvrti, trénují velmi brzy ráno nebo v noci. Proto někteří lidé panikaří a považují je za zloděje. Zatímco policisté se je marně pokoušejí chytit, mládež je obdivuje a chtěla by se jim podobat.
Jednoho dne se jejich malý obdivovatel Džamel zraní. Je pro něj třeba rychle sehnat peníze na operaci. Yamakasi, kteří cítí za chlapcovu nehodu odpovědnost, se rozhodnou poprvé překročit zákon a riskovat své životy. Na jeho záchranu mají jen dvanáct hodin...!!!

DVD: Yamakasi 2 - Velká výzva

Dobrodružství je jejich život! Členové Yamakasi beze strachu šplhají po vysokých budovách a létají vzduchem. Při setkání v Bangkoku náhodou narazí na skupinu bezohledných bojovníků, kteří pracují pro Yakuzu. Když se jeden z členů Yamakasi zamiluje do dívky z konkurenčního týmu, ocitá se náhle on i jeho přátelé v nechtěné válce gangů...

Skupina Yamakasi

Členové: Chau Belle Dinh, Laurent Piemontesi, Yann Hnautra, Williams Belle, Malik Diouf, dříve i David Belle.

Oficiální stránka www.majesticforce.com 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jarek

(jarek, 3. 12. 2009 17:43)

ja jarek kondiolka chci umjet yamakasi naucitemeto

Zdar

(Michal, 10. 3. 2008 10:28)

ahoj hoši chtěl bych do vaší skupiny strašně moc kdyžtak mi zavolej na 736276054